אסטרטגיות יציאה

קול קורא לפעולות אמנות

אסטרטגיות יציאה

פעולות אמנות במרחב הציבורי

ניהול אמנותי : דפנה קרון, רננה רז, מירב פרץ

קרן רבינוביץ' לאמנויות ועיריית תל–אביב-יפו מזמינים יוצרות/ים,
תושבי/ות העיר בלבד, להגיש בקשה להשתתפות באירוע האמנות "אסטרטגיות יציאה"
שיערך ב- 28 -30 במאי 2020

אירועי "אסטרטגיות יציאה" מזמינים אמנים/ות להיצטרף לשורת פעולות של התערבות ממשית במרחב העירוני. בימים בהם נדמה כי תרבות ואמנות מתקיימות במרחבים וירטואליים בלבד, וחזרתם של מוסדות התרבות לשגרת פעילות עוד לא נראית באופק, אנחנו מחפשים אחר הצעות לעבודות שפועלות ומתערבות בזירה הציבורית - עם, בתוך ולמרות מגבלות משבר הקורונה. הפרויקט מבקש להציע מחשבה ופעולה לקראת שינויים אפשריים בחיי התרבות ב׳יום שאחרי׳, דרך בחינה מחודשת של הקשר בין אמנות וקהילה, בין אמנים ומרחבים ציבוריים שמישים.

״אסטרטגיות יציאה״ הוא אירוע מתוזמר של עשרות פעולות אמנות ציבורית, ברחבי תל אביב - יפו. התנאים החדשים ומגבלות התנועה הנוקשות, שהכתיבה העת הזאת יהוו את תנאי הפתיחה לתכנון עבודות חדשות בסביבה המידית של כל יוצר/ת (הרחוב, פאתי הבניין, סביב הסטודיו, השכונה וכו׳). עבודות שהן בעלות איכויות של ״נחמה״ למרחב הציבורי. הנמענים של היצירות השונות הם העוברים והשבים במרחב הציבורי: השכנים המידיים של האמנ/ית המציגים (מיקרו קהילות) שיוכלו לחוות את העבודה מקרוב, והציבור הרחב יוכל לחוות את היצירות באמצעות שוטטות על פני מפה אינטראקטיבית שתכיל את כל היצירות ואת המידע עליהן.

אופן ההגשה:
לטובת גיבוש הצעה ל״אסטרטגיות יציאה״ נזמין אתכם למפגש ״זום״ ביום חמישי, 30.4.20, בשעה 21:00. במפגש יוצג הפרויקט, מסגרת תקציבית, לצד רפרנסים מעוררי מחשבה ויינתן זמן לשאלות. המפגש פתוח לכולם/ן. אמניות, מעצבות, אמני תאורה, סאונד, וידאו, צילום, פרפורמרים, יוצרי מחול, ארכיטקטיות ועוד.

על מנת להגיש הצעה לפרויקט- יש להשתתף במפגש.
לינק למפגש: https://us02web.zoom.us/j/84703634779

exstH

2.png
5.png